Kartáč "mazáček" krátký - mosaz ø 0,15 mm ve 3 řadách
Kód: 1111126Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Kompaktní verze oblíbeného kartáče, tzv. mazáček. Tento krátký ruční štětcový kartáč je osazen vysoce jemným vlnitým mosazným drátem o průměru 0,15 mm ve třech řadách. Kratší rukojeť zaručuje obrovskou kontrolu a hmatovou jistotu nad kartáčem při detailních pracích a přesném čištění na stole.
Využití
Čištění kontaktů, drobných odlitků z barevných kovů, šetrné leštění a opatrné odstranění lehké rzi nebo prachu z dekorativních předmětů.
Výhody
- Měkčí mosazný drát 0,15 mm zabrání riziku poškrábání a rýhování.
- Krátká rukojeť pro maximální oporu prstů a přesnost.
- Bezpečnější použití v prostředích s nárokem na redukci jiskření kovu.
Návod k použití
Díky malým rozměrům je perfektní jako permanentní nástroj v zásuvce každého mechanika. Na nástroj není třeba vyvíjet velký přítlak.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 3 řadách |
| Specifikace drátu: | vlnitá mosaz ø 0,15 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | krátká rukojeť (mazáček) |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8594010564826 |
| Materiál: | mosaz vlnitá |
| Řady: | třířadý |
| ø drátu: | 0,15 mm |
| EAN: | 8594010564826 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

