Kartáč na lyže - polyamid (nylon) ø 0,20 mm
Kód: 1121201Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáč na lyže je osazen polyamidovým (nylonovým) vláknem o průměru 0,20 mm. Je navržen jako finální lešticí nástroj při údržbě skluznic lyží, snowboardů a běžek. Dřevěná rukojeť je ošetřena lazurou, takže bez problémů odolává vlhkosti ze sněhu.
Využití
Finální krok při voskování lyží. Používá se k dokonalému vyhlazení namazané skluznice poté, co byl starý vosk odstraněn bronzovým kartáčem.
Výhody
- Nylonové vlákno ø 0,20 mm dodá skluznici perfektní hladkost a lesk.
- Dřevěná rukojeť ošetřená lazurou zabraňuje vsakování vlhkosti.
- Ergonomický tvar přesně padne do ruky a usnadňuje plynulý tah.
Návod k použití
Tento kartáč se používá jako druhý v řadě (po bronzovém). Kartáčujte vždy pouze v jednom směru – od špičky k patě lyže.
Technické parametry
| Osazení drátu: | plné osazení |
| Specifikace drátu: | polyamid (nylon) ø 0,20 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 120 x 103 x 13 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010569579 |
| Materiál: | polyamid |
| ø drátu: | 0,20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

