Kartáč s dřevěnou rukojetí - polyamid ø 0,50 mm v 5ti řadách
Kód: 1111030Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáč se zahnutou dřevěnou rukojetí je osazen kvalitním polyamidovým (nylonovým) vláknem o průměru 0,50 mm. Polyamidové vlákno je pružné, odolné vůči silnému mechanickému opotřebení a zároveň maximálně šetrné k čištěným povrchům. Husté osazení v 5 řadách dává kartáči skvělý výkon.
Využití
Ideální pro čištění lakovaných kovů, plastových součástí, údržbu auto-moto komponent a jemné čištění nástrojů či spár, kde nesmí dojít k poškrábání.
Výhody
- Polyamid ø 0,50 mm je šetrný k povrchu, ale vysoce odolný chemikáliím.
- Hustých 5 řad zaručí rychlou práci na větších plochách.
- Ergonomická dřevěná rukojeť snižuje zátěž ruky při dlouhém čištění.
Návod k použití
Kartáč je vhodný pro použití i ve vlhkém prostředí s běžnými neagresivními čistidly. Po práci jej opláchněte a nechte proschnout.
Technické parametry
| Osazení drátu: | v 5 řadách |
| Specifikace drátu: | polyamid (nylon) ø 0,50 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 280 x 140 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594010569685 |
| Materiál: | polyamid |
| Řady: | pětiřadý |
| ø drátu: | 0,50 mm |
| EAN: | 8594010569685 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

