Kartáč silniční s otvorem pro násadu - ocel ø 0,60 mm v 6ti řadách
Kód: 1121016Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento silniční kartáč je určen pro skutečně těžké úkoly a venkovní čištění, ke kterému by klasické zametání nestačilo. Hrubý a pevný ocelový drát s ohromujícím průměrem 0,60 mm, poskládaný napříč do šesti řad, mu dodává bezkonkurenční sílu záběru pro odstraňování ztvrdlé a zaschlé nečistoty.
Využití
Čištění hrubých příjezdových cest, asfaltu, vytrhávání mechu a trávy ze spár betonové zámkové dlažby, drhnutí dílen nebo zaschlých stavebních ploch od ztvrdlého cementu.
Výhody
- Mimořádně pevný a agresivní drát o ø 0,60 mm vyčistí cokoliv v cestě.
- Široké šestiřadé tělo má dostatečný záběr na velké plochy hal a venkovní úpravy.
- Kónický otvor pro násadu dovoluje vyvinout tlak celou vahou těla vestoje.
Návod k použití
Aplikujte kartáč na masivní násadu a použijte vlastní váhu. Kartáč není vhodný na jemné, leštěné nebo citlivé a epoxidové povrchy, hrozí hluboké rýhy!
Technické parametry
| Osazení drátu: | v 6 řadách |
| Specifikace drátu: | hladká ocel ø 0,60 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | otvor pro násadu (násada není součástí) |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8594010561085 |
| Materiál: | ocel hladká |
| Řady: | šestiřadý |
| ø drátu: | 0,60 mm |
| EAN: | 8594010561085 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

