Kartáče s celoplastovou rukojetí - ocel ø 0,30 mm ve 4 řadách
Kód: 1113007Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční ocelový kartáč je navržen pro každodenní drsné použití. Je osazen hladkým ocelovým drátem o průměru 0,30 mm ve čtyřech řadách, který zajišťuje obrovskou účinnost a průraznost do nečistot. Celoplastová rukojeť navíc nepodléhá vlhkosti jako dřevo, dobře se čistí a na konci je vybavena okem pro pohodlné zavěšení v dílně nad stolem.
Využití
Čištění autosoučástek, odstraňování silné rzi v dílně, venkovní i zahradní práce, očištění zbytků betonu, malty nebo lepidel ze stěrek a zednického nářadí.
Výhody
- Ocelový drát ø 0,30 mm nekompromisně odstraní rez i hrubou špínu.
- Celoplastová rukojeť snadno odolává vodě a nepříznivému počasí.
- 4 řady drátů jsou sázkou na rychlost a kvalitu v odvedené práci.
Návod k použití
Tento univerzál snese takřka cokoliv. Ocel je hladká, můžete do kartáče přidat tlak paží pro dosažení lepších výsledků u zašlé špíny.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 4 řadách |
| Specifikace drátu: | hladká ocel ø 0,30 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 260 x 115 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594010561061 |
| Materiál: | ocel hladká |
| Řady: | čtyřřadý |
| ø drátu: | 0,30 mm |
| EAN: | 8594010561061 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

