Kartáček na semiš - ocel ø 0,25 mm ve 3 řadách
Kód: 1121125Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento vysoce kvalitní kartáček na semiš je osazen vlnitým ocelovým drátem s krátkým střihem o průměru 0,25 mm. Je určen pro intenzivnější, ale stále přesné a citlivé čištění semiše, nubuku a podobných materiálů. Tři řady drátu zajišťují dostatečný čisticí účinek při odstraňování zažraného prachu.
Využití
Revitalizace semišových bot, odstranění tvrdších a zaschlých nečistot, údržba kožených doplňků a oděvů.
Výhody
- Ocelový drát s krátkým zástřihem si lépe poradí i se silnějším znečištěním.
- Snadná a přesná manipulace díky ergonomické dřevěné rukojeti.
- Kvalitní české zpracování odolné proti rychlému opotřebení.
Návod k použití
Čistěte povrch lehkými tahy pouze v jednom směru, aby semiš nezačal plstnatět. Není potřeba velký přítlak.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 3 řadách |
| Specifikace drátu: | vlnitá ocel ø 0,25 mm (krátký střih) |
| Rozměry [L x P x V]: | 92 x 70 x 19 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594010565120 |
| Materiál: | ocel vlnitá |
| Řady: | třířadý |
| ø drátu: | 0,25 mm |
| EAN: | 8594010565120 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

