Kartáč univerzální, tzv. "lodička" - ocel o 0,30 mm v 5ti řadách
Kód: 1121024Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Univerzální ruční kartáč „lodička“ patří mezi oblíbené pomocníky v dílně, výrobě i při běžné údržbě. Jeho ergonomický podlouhlý tvar těla, který imituje tvar lodi, zajišťuje extrémně pohodlné vedení kartáče a dokonalou kontrolu při práci.
Využití
Ideální pro odstraňování rzi, zaschlých nečistot a údržbu velkých i středních kovových povrchů.
Výhody
- Ocelový drát o průměru 0,30 mm poskytuje vysokou mechanickou účinnost.
- 5 řad vláken garantuje rychlou práci na větších plochách.
- Speciální tvar dřevěného těla zabraňuje vyklouznutí z ruky.
Návod k použití
Díky tvaru lodičky můžete na kartáč snadno vyvinout větší přítlak. Vhodný pro plynulé a dlouhé tahy.
Technické parametry
| Osazení drátu: | v 5 řadách |
| Specifikace drátu: | hladká ocel ø 0,30 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 210 x 60 x 50 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594010561092 |
| Materiál: | ocel hladká |
| Řady: | pětiřadý |
| ø drátu: | 0,30 mm |
| EAN: | 8594010561092 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

