Ruční dřevěný kartáč - nerez ø 0,40 mm v 7mi řadách
Kód: 1121102Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční drátěný kartáč plošného typu je osazen hrubším nerezovým drátem o průměru 0,40 mm. Je uspořádán hned do 7 řad pro dosažení fantastického čisticího výkonu. Robustní špalkové dřevěné tělo nabízí výtečnou ergonomii pro zapření dlaně při plošném mechanickém zatížení.
Využití
Hrubší čištění těžkých nerezových strojů, konstrukcí z nerezové oceli nebo hliníku všude tam, kde je kriticky nutné zamezit dotykové korozi.
Výhody
- Díky nerezovému drátu nepředává do čištěného ušlechtilého kovu korozi.
- Extrémní hustota 7 řad poskytuje gigantickou pracovní plochu a záběr.
- Masivní dřevěné držadlo odolává extrémnímu dennímu tlaku a namáhání.
Návod k použití
Zcela nevhodné pro čištění klasické černé oceli, abyste kartáč neznehodnotili. Držte pevně dlaní shora pro využití hmotnosti ruky a ramene.
Technické parametry
| Osazení drátu: | v 7 řadách |
| Specifikace drátu: | hladký nerez ø 0,40 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | masivní dřevěné tělo |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010569821 |
| Materiál: | nerez |
| Řady: | sedmiřadý |
| ø drátu: | 0,40 mm |
| EAN: | 8594010569821 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

