Kartáč s dřevěnou rukojetí - ocel ø 0,15 mm ve 4 řadách
Kód: 1131064Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento zahnutý ruční kartáč s dřevěnou rukojetí je osazen mimořádně jemným vlnitým ocelovým drátem o průměru 0,15 mm. Osazení je navíc ručně svazováno drátem skrz samotnou dřevěnou rukojeť, což zajišťuje bezkonkurenční pevnost vsazení vláken i při velmi náročném průmyslovém zacházení.
Využití
Čištění povrchů, detailů a mezer, kde je potřeba síla oceli, ale kvůli křehkosti podkladu nebo požadavku na finální vzhled nesmí drát zanechávat hrubé rýhy.
Výhody
- Jemný ocelový drát ø 0,15 mm zachovává sílu oceli při jemném rázu práce.
- Ručně svazované tělo znamená absolutní jistotu proti vypadávání štětin.
- 4 řady osazení poskytují stabilní šířku pracovního záběru.
Návod k použití
Můžete využít na jemnější i zoxidované povrchy. Vzhledem k tenkému drátu není nutné vyvíjet na kartáč extrémní silový tlak.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 4 řadách (ručně svazováno) |
| Specifikace drátu: | vlnitá ocel ø 0,15 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 280 x 140 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594010561153 |
| Materiál: | ocel vlnitá |
| Řady: | čtyřřadý |
| ø drátu: | 0,15 mm |
| EAN: | 8594010561153 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

