Kartáč s dřevěnou rukojetí - ocel ø 0,30 mm ve 6ti řadách
Kód: 1111033Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáč se zahnutou dřevěnou rukojetí je osazen hladkým ocelovým drátem o průměru 0,30 mm. Kartáč je osazen rovnou v šesti řadách, což z něj činí nesmírně výkonný nástroj pro ty nejodolnější nánosy. Šířka osazení garantuje maximální čisticí plochu.
Využití
Silná a hrubá koroze, velké plochy okují, staré silné nátěry, průmyslové usazeniny a intenzivní čištění velkoplošných kovových součástí.
Výhody
- 6 řad ocelového drátu poskytuje absolutní extrém v ručním mechanickém čištění.
- Rychlá práce na velkých plochách šetří čas v provozu.
- Pevné dřevěné tělo je dimenzováno na hrubou sílu a silný přítlak.
Návod k použití
Díky šířce osazení není kartáč vhodný pro čištění tenkých a hlubokých drážek. Využívejte jej na volných, širších plochách.
Technické parametry
| Osazení drátu: | v 6 řadách |
| Specifikace drátu: | hladká ocel ø 0,30 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 280 x 140 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010565021 |
| Materiál: | ocel hladká |
| Řady: | šestiřadý |
| ø drátu: | 0,30 mm |
| EAN: | 8594010565021 |
Ukázka práce s ručím kartáčem
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

