Kartáč s dřevěnou rukojetí - polyamid ø 0,50 mm ve 4 řadách
Kód: 1111032Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáč s ergonomicky zahnutou dřevěnou rukojetí je osazen polyamidovým (nylonovým) vláknem o průměru 0,50 mm. Čtyři řady osazení dělají z kartáče univerzální nástroj vhodný pro přesné a zároveň šetrné čištění povrchů bez rizika jejich mechanického poškození a škrábanců.
Využití
Čištění prachu, nečistot a lehkých usazenin z lakovaných dílů, plastových součástek, údržba interiérů aut, přístrojů a hůře dostupných mezer.
Výhody
- Nylonové vlákno ø 0,50 mm vydrží zátěž, ale nepoškodí hladké materiály.
- 4 řady drátů jsou ideálním kompromisem pro plochy i drobné spáry.
- Zahnutá rukojeť skvěle padne do dlaně a usnadňuje přítlak.
Návod k použití
Kartáč lze použít nasucho jako smetáček nebo namokro s čistící emulzí. Po namočení doporučujeme vlákna propláchnout a usušit.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 4 řadách |
| Specifikace drátu: | polyamid (nylon) ø 0,50 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 280 x 140 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8594010569692 |
| Materiál: | polyamid |
| Řady: | čtyřřadý |
| ø drátu: | 0,50 mm |
| EAN: | 8594010569692 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

