Kartáček na semiš - ocel ø 0,15 mm ve 3 řadách
Kód: 1121123Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáček na semiš je navržen speciálně pro efektivní, a zároveň citlivou péči o obuv a módní doplňky ze semiše či nubuku. Malé a praktické dřevěné tělo padne skvěle do ruky pro velmi jemnou motoriku.
Využití
Čištění semišových bot, údržba nubukových povrchů, bund, kabelek a oživení vzhledu jemných kožených materiálů.
Výhody
- Jemný vlnitý ocelový drát 0,15 mm dokonale narovnává vlákna materiálu.
- Šetrné odstranění prachu a nečistot bez poškození struktury.
- Kompaktní velikost z něj dělá skvělého společníka i na cesty.
Návod k použití
Povrch bot kartáčujte vždy jen jedním směrem pro uhlazení semišového vlákna. Na kartáček nikdy silně netlačte.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 3 řadách |
| Specifikace drátu: | vlnitá ocel ø 0,15 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 92 x 70 x 19 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594010561115 |
| Materiál: | ocel vlnitá |
| Řady: | třířadý |
| ø drátu: | 0,15 mm |
| EAN: | 8594010561115 |

