Ruční dřevěný kartáč - bronz ø 0,20 mm ve 4 řadách
Kód: 1111050Související produkty
Detailní popis produktu
Podrobný popis
Tento ruční kartáč s dřevěnou rukojetí je osazen mírně silnějším bronzovým drátem o průměru 0,20 mm, který nabízí fantastickou kombinaci precizní jemnosti a mírně zvýšené účinnosti. Bronzový drát je k čištěnému povrchu přátelský a spolehlivě zabraňuje tvorbě hlubokých škrábanců oproti tvrdé oceli.
Využití
Čištění staré oxidace u automechaniků, využití v údržbě, u restaurátorských prací s neželeznými kovy, příprava mědi a leštění bez rizika jisker.
Výhody
- Bronzový drát ø 0,20 mm zajišťuje šetrnou a neškrábavou práci.
- Konstrukce drátů minimalizuje jakékoliv jiskření materiálu.
- Rukojeť i se čtyřmi řadami snadno vklouzne do detailních koutů a rohů.
Návod k použití
Nepoužívejte kartáč na odstraňování tvrdé okujeniny, mohl by se rychle opotřebovat. Práci uzpůsobte bronzovému základu štětin.
Technické parametry
| Osazení drátu: | ve 4 řadách |
| Specifikace drátu: | vlnitý bronz ø 0,20 mm |
| Rozměry [L x P x V]: | 280 x 140 x 24 mm |
Bezpečnost
Při práci s kartáčem vždy používejte doporučené ochranné pomůcky. Kartáč nijak neupravujte nebo nepoužívejte jiným způsobem než pro který je určen.


KART s.r.o. vyrábí kvalitní produkty z oblasti průmyslových kartáčů a jejich příslušenství, které jsou ideální volbou pro široké spektrum aplikací. Veškeré produkty jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a spolehlivost, což je zárukou jejich vynikajícího výkonu a dlouhé životnosti. Produkt se vyrábí v České republice a jeho zakoupením podporujete český průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče ruční |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8594010567865 |
| Materiál: | bronz vlnitý |
| Řady: | čtyřřadý |
| ø drátu: | 0,20 mm |
| EAN: | 8594010567865 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

